czwartek, 31 grudnia 2009

Pomarańcze.

I wreszcie ostatni już prezent. W strasznym biegu zrobiona, ale jakoś ani przez chwilę nie miałam wątpliwości jak ma wyglądać. I muszę przyznać, że jestem zadowolona, pomimo pewnych niedociągnięć, bo oczywiście jak mi zależy na czasie, to media zawsze robią mi na złość.

A przy okazji mam pytanie, może ktoś wie co muszę zmienić w ustawieniach mojego lapka? Nie mogę pisać komentarzy jeżeli są one bezpośrednio pod postem... Jeśli na blogu komentarze wpisuje się w nowym oknie, nie mam problemu. Dlatego też niektóre blogi komentuję bardzo rzadko... Jeśli komuś coś przyjdzie do głowy to będę wdzięczna :-).

A poza tym... Dużo szczęścia w Nowym Roku!

6 komentarzy:

boniusia pisze...

jak Ty to robiłaś w biegu to ja jestem chińskim cesarzem... :)

Aleksandra pisze...

Robiłam to przez cały dzień :-), jak tylko podsechł krak na jednej stronie od razu zaczynałam drugą, aż mąż miał mnie dosyć ;-)

konstancja8 pisze...

Olinko, ja też mam czasami problem z wpisaniem komentarza, ale zauważyłam, że w taiej sytuacji jak najpierw nacisną "podgląd" a potem zapiszę komentarz to mi sie udaje :) i ne pytaj dlaczego (????)
A herbaciarka fajna, bardzo energetyczna, chociaż początkowo to zestawienie wzorów i kolorów bardzo mnie zaskoczyło.

Aleksandra pisze...

Dzięki za podpowiedź :-) Niestety też nie działa. W ogóle nie działają u mnie przyciski zamieść komentarz oraz podgląd. :-(

Mirabelka pisze...

ogromnie mi się podoba!

oswojone hobby pisze...

spękania fantastyczne.Nabiera mnie znów ostatnio na decu.