czwartek, 21 stycznia 2010

Dzień Babci i Dziadka.

Namówił mnie mąż, żebym zrobiła kartki z dzieciakami. Bartek to nawet całkiem chętnie wziął się do pracy, trochę tylko przy czwartej karcie zaczęło mu brakowaćzapału. Natomiast Miś był bardzo twórczy tylko nie na papierze, najpierw wymazał wszystkie pieczątki tuszem, później wbijał w poduszkę z tuszem ołówek, a na koniec wysmarował sobie całą buzię - tuszem oczywiście. Już wiem dlaczego nie miałam ochoty na tę zabawę.

10 komentarzy:

E. pisze...

Karteczki przeurocze :)
oja Julia też stwierdziła, że "fajnie miec mamę, która umie tak używać nożyczek i nic nie psuje" - słowa mego dziecka... :) stwierdziłą też, ze dobrze, ze ma tylko jedną Babcię i jednego Dziadka, to zostanie jej jeszcze dużo kolorowego papieru do wyklejania i się nie napracuje :p
osszczędna dziewczyna :)

POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO!

Aleksandra pisze...

Dziękuję za wizytę i pozdrawiam ciepło :-)

Milena pisze...

Olu, laurki super. I że chłopcom się chciało...gratuluję. Rozbawił mnie Misiek - jakbym widziała mojego Jaśka (on nawet Danonka używa jako farby i maluje nim stół :).
Chcę też nadrobić swoje zaległości i pozachwycać się pracami decu z poprzednich postów. Tak dużo ostatnio pokazujesz, że nie nadążam. Bardzo podoba mi się szkatułka z zielono-niebieskim bejcowanym bokiem i stempelkiem złotym. Śliczny komplet z retro zegarem i damą w tle. Nie wiem jakie problemy miałaś z medium przy pomarańczkach, ważne, że efekt końcowy rewelacyjny. Ostatnia herbaciarka też śliczna. Pozdrawiam serdecznie.

ulla6 pisze...

piekne laurki!!!

Serdecznie zapraszam po wyroznienie :)

Migoshia pisze...

Zapraszam po odbiór wyróżnienia "Kreatywnie bez końca" na moim blogu http://migoshia.blogspot.com

pozdrawiam serdecznie,
Migoshia

Katarzyna / Kathryn pisze...

No proszę! Tutaj jest radość a u mnie przyjemność tworzenia! A jak tu kolorowo! Nie ma co -będę tutaj częstym gościem!

Joasia pisze...

Zapraszam do mnie po odbiór wyróżnienia.

Aleksandra pisze...

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wyróżnienia, niestety mam problem z zostawianiem komentarzy więc dziękuję na razie tutaj. Mam teraz sesje w szkole więc z czasem jest trudno, ale w przyszłym tygodniu nadrobię. pozdrawiam Was sredecznie :*

Viola pisze...

śliczne dzieciaczki

szalka pisze...

śliczny chustecznik. Pozdrawiam