niedziela, 29 listopada 2009

Wczoraj...

Wczoraj byłam na zlocie decu-czarownic, a może raczej decu-wróżek, bo z Krainy Czarów. Dzięki uprzejmości Lary mogłyśmy się u niej spotkać, najeść, napić, pośmiać, pogadać, hmm... podekupażować? Niektórym się udało, ja chyba za bardzo skupiłam się na gadaniu, bo udało mi się zrobić tylko kolczyki i zawieszkę, ale oczywiście zanim pokażę musi upłynąć jeszcze wiele warstw lakieru. Aha, no i zaczęłam brudzić pewną prackę bitumem, pomagała mi przy tym Hania. Pobawiłam się też szablonami - zabawa przednia - a przy okazji wyprosiłam jeden szablon u Desik, której pięknie dziękuję. Oprócz tego widziałam Alicję, która w tempie ekspresowym cieniowała motyw na szkatułce, oczywiście zrobiła to perfekcyjnie. Mnie pozostaje ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć... Jeszcze Desik i Goha pokazywały jak robić transfery. ArtKonstancja pokazywała ikony - chyba jakąś zmaluję, bo robi się je fantastycznie. I jeszcze pewnie parę rzeczy mi umknęło, ale nie mogłam być wszędzie :-). Było cudnie!
Jakby było mało atrakcji, to jeszcze były prezenty, własnej roboty oczywiście. Zrobiłam bransoletkę, którą wylosowała Joanka.

Ja wylosowałam brelok i skrapuszko, obydwie rzeczy przecudnej urody. Przepraszam, ale nie wiem kto jest autorem, ale jeszcze się dowiem. Zdjęcia nie oddają urody, ale robione były na szybko.

Joanka przygotowała dla wszystkich zakładki do książek z wróżką do samodzielnego montażu. Moja w całości prezentuje się tak:

Oprócz wymienionych przez mnie wyżej dziewczyn, było jeszcze mnóstwo zdolnych rąk, których nie wymieniłam, ale postaram się, jeśli uda mi się zdobyć wspólne zdjęcie.

I jeszcze okazało się, że stałam się właścicielką kolczyków Created by Lara_Egaree. Są przepiękne! I już są moimi ulubionymi kolczykami. Dziękuję Lara.

Jeszcze jedna niespodzianka mnie spotkała, ale na razie sza... Dopiero 6 grudnia, powiem o co chodzi.

czwartek, 26 listopada 2009

Tęcza.

Dzisiaj mam ogólnie bardzo miły dzień. Rano pojechałam do sklepu po lakier i pędzle i widziałam piękną tęczę, kolory były bardzo wyraźne i na dodatek była cała. Potem dostałam prezent. A na koniec jeszcze wyróżnienie :-). Bardzo Ci dziękuję Hafija, czuję się naprawdę rozpieszczona.

A wyróżnienie przekazuję wszystkim kreatywnym dziewczynom, do których linki mam na pasku. Pozdrawiam Was serdecznie i zaglądam...

Niespodzianka.

Dzisiaj przyszedł do mnie listonosz i dostałam przesyłkę od zupełnie nieznanej mi osoby. Na początku nie bardzo wiedziałam o co chodzi, ale jak zajrzałam do środka to zrozumiałam :-). Dostałam przesyłkę z nietypowej wymianki, trochę słodkości i śliczny haftowany obrazek. Prezent przygotowała dla mnie Nataliya. Bardzo dziękuję.

sobota, 21 listopada 2009

Na dzieciowo.

Mój przedszkolak był dzisiaj na urodzinach koleżanki, więc zrobiłam małą szkatułkę jako dodatek do prezentu. Na wieczku kwiatek z przyklejonych akrylowych kropek. Solenizantka była zachwycona, więc ja też jestem szczęśliwa, że udało mi się trafić w gust małej elegantki.

piątek, 20 listopada 2009

Święta tuż, tuż...

Zarzekałam się, że nigdy więcej nie zrobię żadnej puszki i co? No i zrobiłam, na świąteczne ciastka dla mojej kuzynki. Mam nadzieję, że jej się podoba. Ja jestem całkiem zadowolona, na górze słodkości w 3D, na czerwonych paskach delikatne złote przecierki i wszystko się błyszczy.

poniedziałek, 16 listopada 2009

Nietypowa wymiana.

Wzięłam ostatnio udział w nietypowej wymianie, na którą wysłałam moje kolczyki (zrobione wcześniej i już pokazane, więc się nie będę powtarzać) i magnesy, które zrobiłam. Na początku mi nie szło i myślałam, że poprzestanę na kolczykach, ale wena wróciła i nawet jestem z nich zadowolona.